Voucher kwotowy

Jeżeli nie masz pewności, co sprawi największą radość - polecamy zakup Vouchera o wybranej wartości, a obdarowani sami wybiorą z jakich usług będą chcieli skorzystać!

Niniejszy voucher zostanie przesłany w formie elektronicznej na Państwa adres mailowy. 


Ktoś bliski sprawil Ci wyjątkowy prezent!

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Konradówka Wellness & Spa w Karpaczu. Niniejszy voucher można wykorzystać na dowolne usługi oferowane przez Hotel:

  • Pakiet pobytowy z naszej oferty
  • Weekend w Hotelu
  • Pobyt ze śniadaniem
  • Wyżywienie
  • Zabiegi za naszej oferty Spa 

Ważne informacje

Zameldowanie

Przyjazd: od 16:00 Wyjazd: do 12:00

Dzieci:

Dzieci w wieku poniżej 3 lat przebywają w hotelu bezpłatnie, jesli śpią na łóżku rodziców. Dzieciom od 3 do 12 roku życia  przysługuje zniżka . Dzieci od lat 12 są liczone jako pełnoletnie. Dodatkowo proponujemy UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI: Do dyspozycji m.in.: podgrzewacz do butelek (*) dodatkowe ręczniki dla dzieci Naczynia dzieciece Wanienka do kąpieli  Nakładka na sedes Stopień łóżeczko dziecięce (dodatkowa opłata) (*) pobierana kaucja za udostępnienie Proponujemy również: zamówienie tortu okolicznościowego naukę pływania dla dzieci od 4 roku życia W przypadku choroby dziecka służymy pomocą przy ewentualnej wizycie u lekarza. 

Zwierzeta:

Zwierzęta sa akceptowane tylko w wyznaczonych pokojach. Za pobyt psa/kota jest pobierana opłata w wysokości 40zł/doba (zwierzęta do 15kg) lub 60zł/doba (zwierzęta powyżej 15kg). Pozostałe informacje znajdą Państwo w zakładce Pobyt zwierząt oraz Dokumenty

Akceptowane karty płatnicze:

Visa Visa Electron MasterCard

Pozostałe oferty

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij