Pobyt zwierząt

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Urlop z najlepszym przyjacielem

Rozumiemy, że zwierzęta dla naszych Gości są członkami rodziny - dlatego wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie rozłąki z pupilem zapraszamy do wspólnego pobytu w naszym Hotelu. Każdy czworonożny Gość otrzymuje od nas na czas pobytu hotelowy zestaw: miskę, koc oraz legowisko.

 

Warunki pobytu pupili

Akceptujemy pobyt wyłącznie psów i kotów. Jeśli Państwa zwierzę znajduje się na liście zwierząt/ras niebezpiecznych niestety nie będziemy mogli gościć Państwa pupila. Podstawowym warunkiem przyjęcia psa lub kota, jest zgłoszenie przyjazdu z pupilem w momencie rezerwacji. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu zwierząt.

Prosimy o zabranie książeczki zdrowia zwierzęcia, potwierdzającej aktualne szczepienia.

Za pobyt psa/kota jest pobierana opłata w wysokości 40zł/doba (zwierzęta do 15kg) lub 60zł/doba (zwierzęta powyżej 15kg).

 

W trosce o dobro wszystkich naszych Gości (zarówno właścicieli zwierząt, jak i tych, którzy z różnych względów obawiają się spotkania z nimi oraz tych, którzy zmagają się z chorobą alergiczną) prosimy o zapoznanie się z zasadami dotyczącymi pobytu pupili w naszym hotelu. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na w regulaminie dostępnym w zakładce dokumenty.

Pakiety pobytowe

Dedykowane promocje dla naszych Gości

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij