czytaj więcejMENU

Sprawdź atrakcje w hotelu i w regionie !

Chwile odprężenia

W strefie SPA znajdą Państwo piękny basen z kaskadą wodną, Świat Saun, oraz jacuzzi z morskimi minerałami.

W SPA czekają specjalne zabiegi i rytuały. Zapraszamy do wyboru ceremonii odpowiedniej dla swojej skóry dzięki pomocy naszych konsultantów.

Zapraszamy także do hotelowego baru oraz kameralnej winiarni, aby wymienić się wrażeniami po dniu spędzonym na nartach przy kufelku zimnego piwa lub wypić herbatę z konfiturami z malin własnego wyrobu.

Aktywnie

Zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie do dyspozycji Państwa jest mnóstwo stoków narciarskich i wyciągów. Piękne i malownicze trasy, są fantastycznie przygotowane po obydwu stronach granicy.


Dla lubiących wyższy poziom adrenaliny, możemy zorganizować bardziej ekstremalne atrakcje: przejażdżki quadami, wspinaczkę skałkową, paintball.

Atrakcje w Karpaczu i Regionie

Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego Karpacz jest ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

Z Karpacza wychodzi wiele szlaków turystycznych wśród nich najbardziej uczęszczana trasa na Śnieżkę. Na szczycie Śnieżki znajduje się barokowa Kaplica Św. Wawrzyńca, schronisko oraz stacja meteorologiczna.

Karkonosze to idealne miejsce dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek.

Polecane oferty specjalne

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess